Chcecie przetestować nowy dodatek do Dungeons & Dragons Online?

Dodany przez Sildu 9 miesięcy temu
0 879
Chcecie przetestować nowy dodatek do Dungeons & Dragons Online?

„Isle of Dread” to nowy dodatek do Dungeons & Dragons Online, który 8 czerwca zadebiutuje na serwerach. Tak się składa, że nadarzyła się okazja sprawdzenia tego dodatku jeszcze przed jego premierą.

Na serwerze testowym wylądowała aktualizacja 55, znajduje się w niej zawartość z nowego dodatku, czyli nowa rasa Tabaxi, podniesienie maksymalnego poziomu doświadczenia z 30 do 32, nowe zadania i przedmioty oraz itemizacja. Parę poprawek oraz inne zmiany w rozgrywce, wszystkie szczegóły i z tym, jak dostać się na serwer znajdziecie tutaj.

Co prawda dostęp potrwa jeszcze przez parę godzin, to nie jedyna okazja. Patrząc na wcześniejsze testy, to w przeciągu paru dni powinny wystartować kolejne, więc będziecie mieli jeszcze okazję zagrać, jak ktoś przegapił teraz.

Przedsprzedaż nowego dodatku jest już dostępna od jakiegoś czasu. Bazowa wersja kosztuje 40 dolarów, jednak możecie kupić droższe pakiety, które zawierają sporo fantów, kolekcjonerska za 80 dolarów i ultimate za 130 dolarów, ruszajcie na zakupy tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube