Chcecie zagrać w Escape From Tarkov za darmo? Musicie… poprosić

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
13 21617
Chcecie zagrać w Escape From Tarkov za darmo? Musicie… poprosić

Niektórzy użytkownicy, którzy zarejestrowali się przez oficjalną stronę projektu (www.escapefromtarkov.com/registration), ale jeszcze nie grali, dostaną siedmiodniowy dostęp do Escape From Tarkov. Każdy z tych losowo wybranych graczy uzyska siedmiodniowy dostęp do gry, z uwzględnieniem tych osób, które zarejestrowały się wcześniej.

Gracze, którzy dołączyli do testów przed startem Zamkniętych Beta Testów (28 lipca, 2017) dostaną również:

- dwa kody dające dostęp do gry na 7 dni i możliwość podzielenia się nimi z przyjaciółmi przez tydzień.

Gracze, którzy zakupili preorder przed Alfa Testem (5 sierpnia, 2016) dostaną dodatkowo:

- kod na Standard Edition;
- dwa kody dające dostęp do gry na 7 dni i możliwość podzielenia się nimi z przyjaciółmi przez tydzień.

Sami widzicie, że istnieją dwa wyjścia, żeby przetestować Escape From Tarkov za darmochę. Albo musimy wysępić kluczyk od jakiegoś pre-orderowca lub testera, który zarejestrował się do gry odpowiednio wcześnie... albo liczyć na przychylność niebios, która sprawi, że znajdziemy się w grupie losowych "wybrańców" obdarowanych 7-dniowym dostępem. Druga opcja byłaby lepsza, ale jeśli się nie uda, no cóż, pozostaje zrobić "smutne" oczy i poprosić jakiegoś wyrozumiałego użytkownika o kodzik. 

Na facebookowym profilu Escape From Tarkov (polskim i angielskim) rozpoczęły się już nieśmiałe podchody. To chyba najlepsze miejsce na zdobycie takiej wejściówki, aczkolwiek możecie próbować również tutaj. Wśród naszych czytelników na pewno jest kilkanaście, może nawet kilkadziesiąt osób, które posiadają już grę. 

Zawsze też możecie kupić pełną wersję gry (TUTAJ), która oszczędzi wam tych wszystkich ceregieli. Koszt? 35 euro, jednak o godzinie 13:00 rusza noworoczny event z 25-procentową zniżką na wszystkie egzemplarze Escape From Tarkov. Skorzystajcie. 


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube