Chimeraland wystartowało zarówno na PC, jak i mobilkach

Dodany przez PefriX około rok temu
4 4544

Chimeraland oficjalnie wystartowało. Jest to nowe MMORPG, dostępne na urządzeniach mobilnych oraz PC-tach. Tytuł ten wspiera pełny cross-play, więc zasadniczo możecie grać na tym, na czym Wam wygodniej. Czym wyróżnia się ta produkcja?

Chimeraland oferuje otwarty świat, który przemierzamy w celu łapania różnorodnych istot. Możemy je hodować, ewoluować oraz łączyć lub nawet pożerać (znaczy, nie Wy je zjadacie, tylko stworki zjadają potworki)! Wszystko po to, aby stworzyć unikalną bestię w jej ostatecznej formie – tytułową chimerę. Ona z kolei przekłada się na siłę naszej postaci, dając jej bonusy, przy czym łącznie do naszego bohatera możemy przypisać pięć istot, aby czerpać z tego powodu benefity.

Poza tym produkcja daje dostęp do craftingu, handlu, nietypowych ras, a także budowaniu własnego domostwa. Chimeraland dostępne jest za darmo i (oczywiście) posiada opcjonalne mikrotransakcje. Gdy zarejestrujecie się do 31 stycznia i zaczniecie grać (wbijecie 5 poziom) to otrzymacie nawet bonusy, a także boosty do XP. Gameplay dostępny jest poniżej.

Chimeraland znajdziecie na Google Play tutaj lub na PC w tym miejscu.

Aktualizacja - okazuje się, że na mobilkach gra dostępna jest w regionie SEA i bez korzystania z VPN lub stron zewnętrznych, jej nie pobierzecie. Nie dotyczy to jednak wersji na PC, bo nie ma blokady IP.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube