Chimeraland wystartuje tego lata, ruszyła wstępna rejestracja!

Dodany przez Sildu ponad rok temu
4 2935
Chimeraland wystartuje tego lata, ruszyła wstępna rejestracja!

Po udanych zamkniętych beta testach Level Infinite ogłosiło, że wstępna rejestracja do gry Chimeraland jest już otwarta dla graczy w Europie i Ameryce Północnej. Chimeraland to sandboksowa gra przygodowa free-to-play z otwartym światem, która ukaże się tego lata na PC, iOS oraz urządzenia z systemem Android.

Czerpiąc inspirację z legend, Chimeraland przeniesie graczy do prehistorycznego, mitycznego świata, w którym fantastyczne bestie przemierzają lądy, morza i powietrze. Po schwytaniu i oswojeniu bestii gracze mogą przekształcać swojego wierzchowca, korzystając z innowacyjnej mechaniki Chimeraland "ewoluuj i pożeraj". Po pożarciu konkurencyjnej chimery istnieje szansa na przeszczepienie jednej z jej części ciała swojemu pupilowi — nie musisz już wyobrażać sobie, jak wyglądałby jednorożec z ogonem skorpiona! Na tym nie kończy się wysoki poziom personalizacji Chimeralandu — gracze mogą stworzyć swoją postać w grze i zbudować wymarzony świat na rozległej mapie świata.

Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się teraz, otrzymają jeden z wielu ekskluzywnych dodatków, które zapewnią im przewagę podczas premiery gry Chimeraland latem tego roku. Kolejne nagrody zostaną odblokowane dla wszystkich graczy, gdy liczba wstępnie zarejestrowanych użytkowników osiągnie 1 milion, 3 miliony, 5 milionów i 10 milionów. Szczegółowe informacje i zasady wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Chimeraland to gra z otwartym światem o wysokim stopniu swobody. Gracze mogą swobodnie eksplorować i budować, wchodzić w interakcje z bogatymi egzotycznymi zwierzętami, walczyć, hodować zwierzęta domowe i przetrwać w dynamicznym starożytnym świecie.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube