Chińska wersja Path of Exile jest lepsza od tej naszej

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
21 13431
Chińska wersja Path of Exile jest lepsza od tej naszej

Do takiego wniosku doszła większość część fanów Path of Exile, która w miniony weekend – dzięki trwającemu wyścigowi – po pierwszy zobaczyła „krzaczkowatą” wersję gry na własne oczy. 

I była bardzo pozytywnie zaskoczona. 

Okazało się, że Path of Exile CN posiada wiele fajnych elementów QoL (Quality of Life), które bardzo przydałyby się w globalnej/międzynarodowej wersji gry. 

Chodzi o takie głupoty jak „death log” (po śmierci postaci otrzymujemy informację, co nas konkretnie zabiło)…

… czy pomoc przy wyborze Ascendancy (subklasy) w formie pokazu wideo. 

A nie zapominajmy, że chiński Path of Exile posiada także pełnoprawny Auction-House oraz zwierzątka z możliwość zbierania loota. 

Dlatego wśród konserwatywnej dotąd społeczności Path of Exile, która była dotąd odporna na wszystkie zmiany, pojawia się coraz więcej głosów, żeby wprowadzić do gry pewne ulepszenia/ułatwienia i przekształcić Path of Exile w nowoczesną produkcję. 

„Mamy 2020 rok, a w Path of Exile gdy chcemy kupić przedmiot, musimy odwiedzać jakieś strony www. Litości”. 

Wszyscy cenimy hardkorowość i pewnego rodzaju archaiczność Path of Exile, ale trochę casualizacji na pewno nie zaszkodzi tej produkcji. A wręcz odwrotnie. Być może dzięki większej przejrzystości, do gry trafiłby osoby, które dotąd omijały PoE właśnie z powodu wysokiego progu trudności. 

Grinding Gear Games na pewno ma o czym myśleć. Tym bardziej, że wiele ludzi odeszło z gry lub zamierza odejść właśnie przez brak takich QoL. 


21 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube