Chivalry 2 dostało nową mapę, nową broń i Batte Pass

Dodany przez guru ponad rok temu
2 1680
Chivalry 2 dostało nową mapę, nową broń i Batte Pass

Zima zawitała do Chivalry 2. A ściślej mówiąc nowa aktualizacja zatytułowana “Winter War”. Co wprowadziła? Trzy duże nowości… i jedną mniejszą.

Nowość 1: nowa mapa w trybie Team Objective – The Assault on Thayic Stronghold.

Masoni otoczyli Agathian w ich północnej twierdzy. W przeraźliwym zimnie Zakon Masoński działa na jedyny rozkaz samego siwego Króla: zabij samozwańczego przywódcę Agathy i raz na zawsze pozbądź się buntu. Jednak Rycerze Agatii nigdy nie byli bardziej zjednoczeni niż wcześniej. Pod sztandarami Krzyża i Lwa błękit i złoto lśnią tak jasno, jak zbroja króla Argona Drugiego. Jak ostry wiatr ziemi, Argon krzyczy: „Walcz za Agatę!”

Nowość 2: nowy rodzaj broni – Quarterstaff. “Dwuręczna ciężka broń podstawowa przeznaczona dla graczy ceniących wszechstronność. Quarterstaff to potężna broń defensywna o dużym zasięgu i zmniejszonym koszcie wytrzymałości na blok”

Nowość 3: Chivalry 2 powiększył się o Campaign Pass, czyli nic innego jak Przepustkę Bojową. Jest ona dostępna w darmowej ścieżce (20 tierów nagród) i płatnej (40 tierów nagród).

Ta mniejsza nowość to wprowadzenie konnej walki na mapę Falmire, co jeszcze bardziej zwiększy dynamikę rozgrywki.

Chivalry 2 to jedna z najlepszych gier 2021 roku. Od niedawna jest dostępna na Steamie, gdzie cieszy się niesłabnącą popularnością.

Zagracie TUTAJ.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube