Chrono Odyssey na pierwszym gameplay'u. Żaden MMO nie wyglądał tak epicko

Dodany przez guru około rok temu
44 12813
Chrono Odyssey na pierwszym gameplay'u. Żaden MMO nie wyglądał tak epicko

W tym tygodniu mieliśmy dostać pierwszy gameplay-trailer Chrono Odyssey, wraz z innymi materiałami oraz informacjami z gry.

No i dostaliśmy. Panie i Panowie, przygotujcie się na opad szczęki, bo Chrono Odyssey wygląda naprawdę epicko.

Epicko i next-genowo? Prawdopodobnie tak, bo takiej grafiki (napędzanej przez silnik Unreal Engine 5) oraz takiego systemu walki chyba jeszcze nie widzieliśmy w gatunku MMORPG.

Oglądamy:

A teraz czas na fakty. Chrono Odyssey zawiera “innowacyjną mechanikę rozgrywki, która pozwala graczom manipulować czasem w celu ponownego zdefiniowania walki i otaczającego ją środowiska” (cokolwiek to znaczy).

Na początek dostaniemy sześć klas postaci (Swordsman, Paladin, Ranger, Sorcerer, Berserker, Assassin) z luźnym podziałem na role. Każda postać będzie DPS-em, ale niektóre z nich będą posiadały pewne umiejętności (lub drzewka umiejętności – to nie zostało jeszcze zdefiniowane) pozwalające przybrać funkcję Tanków lub Supportów.

Do tego pełnoprawny otwarty świat nazwany “Setera”, w którym od zarania dziejów toczy się wojna z tzw. Pustką. “Ta ziemia jest wypełniona niebezpieczeństwami i chaosem spowodowanym zakręconym czasem i przestrzenią oraz sprzecznymi liniami czasowymi”.

Chrono Odyssey zadebiutuje na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i będzie wspierał cross-platformowość.

Niestety, ani słowem nie wspomniano, kiedy Chrono Odyssey pojawi się na rynku i kiedy mamy się spodziewać testów.

Oficjalna strona gry


44 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube