„Chuj Warteska” nowym NPC w Runes of Magic. Właśnie widać, jak GameForge testuje patche...

Npcmagic

Najnowszy patch, który pojawił się w Runes of Magic (wspominaliśmy o nim w porannym newsie) okazał się dziurawy jak sito. GameForge znowu nie stanęło na wysokości zadania i znowu dostarczyło nam wadliwą i pełną błędów aktualizację. 

Pełną listę wysłał do nas użytkownik „Alis1971”. Dziękujemy!

***

1. Po kilku godzinach zamknięto nową instancję, bo pozwalała ona na ukończenie jej w kilkanaście minut - nawet solo. Po prostu wrzucili tam moby i bossy z niższych trybów. Gracze, którzy o tym wiedzieli przez te kilka godzin nafarmili itemy gildiami (szczególnie Niemcy), a GF nie ma zamiaru tego usuwać.

2. W patchu brakuje wielu tłumaczeń. 

3. Banki gildii nadal nie są dostępne.

4. Gracze, który chcieli zdobyć nowe tytuły, nie mogą robić misji na nowej strefie.

5. Aktualnie trwa dodatkowa przerwa konserwacyjna, włączona praktycznie bez żadnego uprzedniego powiadomienia. Naprawa jest banalna i wystarczy restart instancji. Oni tymczasem wyłączają wszystkie serwery i dają bugfixa który NIC nie wnosi (analizowałem zawartość patcha i zmienia jedynie jeden plik a w nim płeć mobów - które to defacto nie ma żadnego znaczenia).

***

Wisieńką, albo jakby to powiedział Tomasz Hajto, truskawką na torcie i swoistym podsumowaniem całego patcha jest – uwaga, to będzie ten moment, w którym MMORPG.org.pl publicznie użyje niecenzuralnego słowa – NPC o nazwie „Chuj Warteska” (Badaczka Oka Mądrości), który pojawił w polskiej wersji RoM-a. 

Właśnie widać, jak GameForge testuje nowe patche przed wprowadzeniem ich na oficjalne serwery. 

- Gdzie idziesz?
- Idę pogadać z chu***, bo muszę oddać questa.  

Ale przynajmniej mamy się z czego pośmiać, prawda?

Zobacz także

9 komentarzy