Chwała w Navori to nowy dodatek do karcianki Riotu

Dodany przez PefriX około rok temu
1 1140
Chwała w Navori to nowy dodatek do karcianki Riotu

Pretendenci z całej Runeterry przybyli, by uzyskać odpowiedź na jedno pytanie: czy uda im się odnaleźć Chwałę w Navori? Ten dodatek do Legends of Runeterra wprowadzi trzech nowych bohaterów (Jack, Sett, Samira) oraz Wydarzenie Wysłanników Smoków. To jednak nie wszystko!

Nowe mechaniki:

  • Moneta: Monety można kumulować. Gdy zagrasz kartę Moneta, odzyskasz manę w oparciu o to, ile razy karta została skumulowana.
  • Zuchwałość: Tylko wrogowie ze zdrowiem 3 lub wyższym mogą zablokować.

W wydarzeniu Wysłanników Smoków będzie można zdobyć zupełnie nowe ikony, karty, emotki i skórki bohaterów. Dokonajcie zakupu przed 12 kwietnia, aby otrzymać wyjątkowe zadanie, którego wykonanie zapewni Wam 10 Znaków Pokoju i Rzadką Pryzmatyczną Skrzynię. Przepustka wydarzenia gwarantuje dostęp do ulepszonej ścieżki wydarzenia z nagrodami premium i natychmiast odblokowuje Smoczycę Spokoju Karmę. Wszystkie nagrody do odblokowania można zobaczyć na ścieżce nagród wydarzenia.

Patch 4.3 wprowadza także rotację, co daje dostęp do nowych formatów Wieczności i Standardu. Miłośnicy Ścieżki nie mają się czego obawiać – dla Was również przygotowano małe co nieco! Czekają na Was nowe comiesięczne wyzwania, które sprawdzą umiejętności najbardziej zahartowanych w boju graczy Ścieżki. Już możecie się logować, aby zdobyć Chwałę w Navori. Szczegóły dostępne są tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube