Chyba poznaliśmy głównego antagonistę Diablo 4 i nazwę nowego dodatku WoW-a

Wwwww

Do BlizzCon 2019 zostało już tylko kilka dni. Nic więc dziwnego, że w internecie mamy coraz więcej domniemanych „przecieków” dotyczących nowych projektów Blizzarda. 

Ten wydaje się jednak bardzo, ale to bardzo… wiarygodny. 

Diablo 4:

Oto jedna ze stron niewydanego jeszcze artbooka Diablo. Tego samego, który reklamował niemiecki magazyn „GameStar” i który podobno zawiera szkice Diablo 4. 

Widzimy na nim Lilith – córkę Mefisto, którą już raz spotkaliśmy (w Diablo 2). Podobno ma ona odegrać bardzo ważną rolę w „czwórce”. Prawdopodobnie w roli antagonisty. 

Lilith – jest córką Mefista i siostrą Luciona, a także matką Rathmy oraz kochanką Inariusa. 

Podczas walki Lilith pojmała Inariusa i zaciągnęła go do swojej siedziby. Wraz z Inariusem postanowiła stworzyć raj w którym będzie można schronić przed wojną i stworzyli Sanktuarium. Postanowili począć potomstwo. Ich pierwszym synem - nefalemem był Linarian, później zwany Rathmą.

World of Warcraft: 

Jeszcze ciekawszy wydaje się przeciek dotyczący kolejnego dodatku do World of Warcraft, który podobno ma się nazywać „Shadowlands”. 

Tak przynajmniej sugeruje zdjęcie gadżetów (koszulek), które zakupimy na BlizzConie. 

Za „Shadowlands” przemawia fakt, że ten temat pojawiał się w plotkach już wcześniej. To kraina zmarłych powiązana z tym, co widzieliśmy w „Wrath of the Lich King” (stąd obecność na zdjęciu Króla Lisza). Dostalibyśmy również nową klasę (Tinkerer z wieżyczkami i bombami) oraz level squish do 60. 

Overwatch 2: 

Na BlizzConie 2019 mamy też zobaczyć zapowiedź Overwatch 2. Tak podobno wygląda logo gry: 

Zobacz także

50 komentarzy