Ciężki karabin szturmowy i druga część Koszmarów Czar już w Fortnite

Fortnite patch notes v6 22 overview text v6 22 br06 social teamterrormode 1920x1080 1dbd88ec2e926ab3f5e3ce205be7c147b31755c7

Ostatnim razem w Fortnite pojawiły się balony, więc teraz pora na nieco poważniejszą zabawkę.  Jest nim ciężki karabin szturmowy, który można znaleźć, jako łup luzem, w skrzyniach i automatach do sprzedaży przedmiotów oraz w zrzutach zaopatrzenia. Dostępny jest w wariantach rzadkim, epickim i legendarnym.

Ponadto Epic Games informuje, że w Battle Royale zakończył się Koszmarów Czar. Wyrzutnię dyń zmieniono z powrotem na standardową wyrzutnię rakiet. Poza tym pojawiły się dwa tryby okresowe: Terror Drużynowy oraz Blitz!

Ten pierwszy to wariacja na temat znanych już bitew dla dwóch zespołów po 32 graczy w każdej. Po całej mapie rozsiane są generatory potworów, a kolejne pojawiają się, gdy burza zbliża się do następnego kręgu. Przygotujcie się zatem na połączenie PvE z PvP.

Blitz zaś to szybszy wariant Battle Royale. Burza nadciąga od samego początku, a kręgi pojawiają się z mniejszym opóźnieniem, wskutek czego mecze trwają po 15 minut lub krócej. Na mapie znaleźć można też więcej łupów i zasobów.

W Ratowaniu Świata z kolei pojawiła się druga część wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar. Można ukończyć wątek Heksylwanii, zmierzyć się z minibossem Władem oraz odebrać nagrody za event.

Pojawił się również nowy, mityczny Ninja, Wilkołak Straszliwiec, oraz legendarny Rubieżnik, Hoża Pani Mroku. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także

1 komentarzy