Cinderstone Online to uroczy MMORPG, który właśnie dostał 6 nowych klas

Dodany przez guru około rok temu
3 2535
Cinderstone Online to uroczy MMORPG, który właśnie dostał 6 nowych klas

Cinderstone to słodki, uroczy, side-scrollerowy MMORPG, który trzy miesiące temu ruszył z otwartą/zamkniętą betą. Aby zdobyć wejściówkę, wystarczy odwiedzić ten adres (TUTAJ) i – najzwyczajniej w świecie – poprosić o dostęp.

(podobno każdy zainteresowany otrzyma zaproszenie)

Dzisiaj jednak chcemy napisać o ogromnej aktualizacji, która dodała do Cinderstone Online Rozdział 2 i Rozdział 3, przynosząc mnóstwo mniejszych i większych nowości.

Chodzi między innymi o: nowy region (Whispering Swamps) z nowymi liniami fabularnymi, nowe klasy (Infantry, Knight, Acolyte, Sorcerer, Archer, Thief), setki questów, setki przedmiotów, dziesiątki potworków oraz ulepszoną grafikę.

Kolejną nowinką jest wprowadzenie nieobowiązkowych Founder’s Packów, które wspomogą producentów i przyśpieszą rozwój gry (ceny zaczynają się od 20 euro). 

Najnowszy trailer:

Cinderstone Online to urocza i kolorowa gra MMORPG. Chroń świat przed rywalizującymi bogami, którzy chcą odzyskać skradzione ziemie. Wspinaj się po chwałę, uprawiaj ziemię, handluj, podbijaj i zostań władcą regionu. Eksploruj i znajduj nowe lokalizacje pełne satysfakcjonujących łupów i tajemnic do odkrycia.

Oficjalna strona gry


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube