Ćmoczłek i jego Równonoc powracają do Fallout 76

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
0 1037
Ćmoczłek i jego Równonoc powracają do Fallout 76

Począwszy od godziny 18:00 CEST, 28 czerwca, do godziny 18:00 CEST, 12 lipca, co godzinę o pełnej godzinie, w Point Pleasant, w regionie Lasu w Appalachach, odbywać się będzie wydarzenie sezonowe Równonoc Ćmoczłeka.

W Appalachach pojawiła się grupa podróżników odzianych w szaty. Zamieszkali w Point Pleasant i zamierzają uczcić wątpliwe święto, zwane Równonocą Ćmoczłeka. Sekta ta nazywa się „Oświeconymi” i czci Mądrego Ćmoczłeka. Jej wyznawcy planują przywołać kryptydę poprzez skomplikowany rytuał. Pomóżcie im w ich mrocznym przedsięwzięciu i odeprzyjcie innych kultystów, aby zyskać przychylność Mądrego Ćmoczłeka!

Tak długo, jak dostępne jest wydarzenie sezonowe Równonoc Ćmoczłeka, podczas swoich przygód w Appalachach spotykać też będziecie wysokich kapłanów fanatyków. Polujcie na nich i likwidujcie ich, aby zyskać więcej szans na nagrody w stylu kultu Ćmoczłeka. Uważajcie jednak na ich cieniste stwory!

Poza tym od poniedziałku 27 czerwca,  ulubiona handlarka z Blue Ridge Caravan, Minerva, rozpoczyna kolejną wyprzedaż! Chętnie przyjmie wasze sztabki złota, a wręczy za nie różne plany i to z rabatem. Minerva lubi rozstawiać swój sklep w jednej z trzech osad: Kraterze, Opoce i Forcie Atlas.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube