Co dalej ze SWTOR? Oficjalny komunikat BioWare

Dodany przez guru około rok temu
2 4485
Co dalej ze SWTOR? Oficjalny komunikat BioWare

Od dwóch tygodni wiadomo, że Star Wars The Old Republic przenosi się z BioWare do Broadsword. Ale dopiero teraz BioWare potwierdziło “transfer” i wydało w tej kwestii oficjalny komunikat.

Oto on (publikujemy obszerne fragmenty):

Prawie 12 lat po premierze, Star Wars The Old Republic pozostaje fantastycznym sukcesem, nadal witając nowych graczy w swojej ogromnej galaktyce i dostarczając rozrywki weteranom dzięki ewoluującej zawartości. To najdłużej działająca gra Gwiezdnych Wojen w serwisie na żywo i jesteśmy niezwykle dumni z pracy, jaką zespół wykonał przy tworzeniu, rozszerzaniu i utrzymywaniu tej niesamowitej gry. Cieszymy się, że przez te wszystkie lata rozwinęła się tak oddana i pełna pasji społeczność. Przyszłość gry i społeczności wciąż rysuje się w jasnych barwach.

I tak, podczas gdy EA pozostanie wydawcą SWTOR , rozwój gry zostanie przeniesiony do naszego partnera i przyjaciół z Broadsword, butikowego studia specjalizującego się w zarządzaniu grami online. Zarówno studio Broadsword, jak i członkowie zespołu SWTOR będą łączyć siły i pracować niestrudzenie, aby wspierać „każdego gracza, każdego dnia”, zapewniając, że te światy i te społeczności będą się rozwijać i rozwijać.

Cóż, co najważniejsze, oznacza to, że gracze nadal będą cieszyć się grą SWTOR , którą znają i kochają, a jak wspomniał Keith w niedawnym poście społeczności , wszystkie obecne plany są nadal aktualne. Planowane są również ekscytujące nowe funkcje, o których zespół nie jest jeszcze gotowy, aby mówić, ale wystarczy powiedzieć, że gracze mogą spodziewać się ulepszeń i nowej zawartości w przyszłości. Jest to firma, która zapewni SWTOR przestrzeń do rozwoju i rozkwitu, przy stałym zaangażowaniu i pełnym wsparciu Lucasfilm Games oraz ciągłej współpracy z EA.

A tutaj komunikat producenta wykonawczego SWTOR:

Nawet po prawie 12 latach widzę w SWTOR dużo miejsca na rozwój i ogromny potencjał.

Uważam, że Broadsword jest właściwym studiem do dalszego ulepszania i unowocześniania naszej gry – a także zwiększania liczby osób, które mogą w nią grać.

Oczywiście bardzo się cieszę, że przeniosę się z kluczowymi liderami zespołów i będę kontynuował pracę z większością naszego obecnego zespołu.Chcę również podziękować EA i BioWare za wszystko, co zrobili dla mnie i tego zespołu, nie wspominając o wszystkich naszych przyjaciołach z Lucasfilm Games, których wsparcie i współpraca pomogły nam to wszystko osiągnąć. Są najlepsi i nie mogę się doczekać dalszej współpracy z nimi.

Jesteśmy podekscytowani przyszłością SWTOR , a kiedy już mocno postawimy stopy na Broadsword, nie możemy się doczekać podzielenia się planami dotyczącymi kierunku gry i ulepszeń. Do tego czasu zapewniamy, że wszystkie obecne plany są nadal w toku!


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube