Co kryje się wewnątrz postaci w Fall Guys? Ptasio-ludzki szkielet z sutkami

A8gdez1 700b

Zastanawialiście się czasami, jak wyglądają niektórego postacie z gier „od środka”. Wiecie, jak prezentuje się ich anatomia, czy mają normalny szkielet, a może kieruje nimi kot od wewnątrz? Niezależnie od Waszej odpowiedzi, twórcy Fall Guys mają dwie różne od siebie koncepcje na temat ich żelkowatych bohaterów. I nie, w środku nie znajdziemy człowieka!

Poniżej znajdziecie oficjalny rys koncepcyjny od twórców Fall Guys, który w sposób całkiem szczegółowy przedstawia anatomię postaci. Po jego zobaczeniu ja już na te żelki nie jestem w stanie patrzeć normalnie, nie wiem jak Wy. Rzucono nawet garścią szczegółów – postacie, którymi kierujemy mają sześć stóp wysokości (niecałe 183 cm). W ich wnętrzu znajduje się szkielet, będący połączeniem człowieka i ptaka. Z jakiegoś powodu ma sutki.

Jeśli dorobiliście się koszmarów to winą obarczyć możecie Tudora Morrisa, który odpowiada za ten rysunek anatomii postaci w Fall Guys. Spokojnie, sami deweloperzy nie są jednak pewni, co do wewnętrznej budowy ich postaci, bowiem niedługo po tym koszmarku, zaprezentowano również drugi szkic.

Wygląda na to, że samo Mediatonic debatuje, jaka jest ostateczna wersja. Ta za którą odpowiada artysta Ash Kerins (dostępna poniżej) prezentuje się zdecydowanie „normalniej”. Według jego teorii, żelki-fasolki są mniejsze od ludzi, ważą tyle co poduszka i są wypełnione powietrzem. Cechą charakterystyczną ich budowy jest wielkie, gąbczaste serducho. Urocze!

Jestem przekonany, że potrzebowaliście tych informacji do szczęścia. Nie? No to trudno…

Zobacz także

12 komentarzy