Co się dzieje z Path of Diablo?

Dodany przez guru około rok temu
7 3798
Co się dzieje z Path of Diablo?

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest Path of Diablo…

Jak sama nazwa wskazuje, Path of Diablo to połączenie Diablo 2 + Path of Exile, które jednocześnie korzysta z klimatu i grafiki D2, wprowadzając elementy znane wyłącznie z PoE (np. end-game’owe mapy, umiejętności itd.).

Koniec wstępu.

Wczoraj, 5 marca, minęły dokładnie dwa lata od premiery nowego sezonu gry. Czy to oznacza, że Path of Diablo umarło? Może się tak wydawać, ale tak nie jest.

Gra nadal otrzymuje (mniej lub bardziej) regularne aktualizacje. Ostatnia miała miejsce w lutym br. I wprowadziła ulepszenia do launchera, dźwięku oraz interfejsu. Grupka deweloperów nadal “pracuje” nad Path of Diablo, ale jakoś niespecjalnie śpieszy im się z otwarciem nowego sezonu/laddera.

A co z liczbą aktywnych graczy? No tutaj nie jest już kolorowo. Statystyki PoD pokazują “tylko” kilkaset osób online na dzień, co nie jest jakimś złym wynikiem, ale to jednak dużo mniej niż np. Project Diablo 2 czy Median XL (który w miniony piątek ruszył z nowym sezonem).

Path of Diablo jest darmowe, aczkolwiek do uruchomienia gry potrzebujecie klienta Diablo 2 wraz z dodatkiem “Lord of Destruction”. Nieważne, czy D2 pochodzi z oryginalnego czy legalnego źródła. Po prostu musi być.

Oficjalna strona gry


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube