Conan Exiles: Age of Sorcery to kompletnie nowa wersja gry

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
7 6966
Conan Exiles: Age of Sorcery to kompletnie nowa wersja gry

Przez ostatnie tygodnie Funcom podgrzewał atmosferę, zapowiadając coś wielkiego, coś niespotykanego do Conan Exiles.

Oficjalnie ujawnienie miało nastąpić 21 czerwca, ale wczoraj – ku zdziwieniu wszystkich – nastąpił (kontrolowany???) wyciek, a my poznaliśmy cząstkowe szczegóły nowej wersji gry. 

Nazywa się “Age of Sorcery” i będzie największą i najbardziej rewolucyjną aktualizacją w historii Conan Exiles. Wprowadzi wiele nowych systemów, ale także przebuduje lub usprawni dotychczasowe funkcje rozgrywki.

W “Age of Sorcery” pojawi się tytułowe “Sorcery” – czyli nowe magiczne klasy, które będą jednak bardziej przyziemne (cytat: “fizycznie ugruntowane”) niż te znane z innych gier fantasy. Funcom chce, aby Conan Exiles był jak najbardziej zgodny ze światem Conana Barbarzyńcy.

W Conan Exiles magia zostanie podzielona na rytuały i zaklęcia. Zaklęcia są nieco bardziej tradycyjne, ale rytuały są bardziej skoncentrowane na rzemiośle i obejmują tworzenie różnych ołtarzy i kamieni, aby poświęcić nieświadomych uczestników.

“Age of Sorcery” wprowadzi całkowity revamp perków i atrybutów postaci. Pojawią się także usprawnienia do systemu budowania, Creative Mode, a dzięki teleportacji i GPS System podróżowanie po świecie będzie jeszcze szybsze.

Co jeszcze? Conan Exiles powiększy się o Przepustkę Bojową oraz Sklepik gry – ale bez obaw, przedmioty, które tam znajdziemy będą stricte kosmetyczne (skórki, mounty itd.). Dzięki zmianie monetyzacji, z gry permanentnie znikną płatne DLC!

Premiera “Age of Sorcery” jest zaplanowana na trzeci kwartał roku, czyli między lipcem a wrześniem.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube