Conan Exiles wypuściło płatny dodatek, Isle of Siptah, na wszystkie platformy

Dodany przez PefriX ponad rok temu
2 1647

Opcjonalny dodatek do Conan Exiles jest już dostępny. Isle of Siptah możecie nabyć na Steamie za niecałe 72 złote, chyba, że skorzystacie z promocji – wtedy rozszerzenie będzie w Waszym zasięgu za niecałe 65 złotych. Czy warto w ogóle interesować się tym dodatkiem?

Gracz ląduje na tytułowej wyspie i walczy na niej o przetrwanie. Natura oraz mieszkańcy Isle of Siptah nie ułatwią nam tego zadania, więc w ramach sieciowego survivala trzeba będzie budować, tworzyć, zbierać oraz dobrze się bawić (a przynajmniej udawać przed samym sobą).

Pewnym urozmaiceniem będą niespodziewane sztormy, które nawiedzą wyspę, jeszcze bardziej uprzykrzając życie gracza. Spokojnie, na wszystko dookoła również wpłyną, więc potwory również muszą mieć się na baczności. Poza tym nie zabraknie dungeonów oraz ruin do odkrycia, a także pojawi się nowy bóg – tym razem pajęcze bóstwo.

Isle of Siptah dostępne jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeśli w ogóle nie graliście jeszcze w Conan Exiles to na Steamie nabędziecie grę teraz w promocji. Posiadacze Xbox Game Pass sprawdzą podstawową wersję gry w ramach swojego abonamentu.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube