Conan Exiles zmniejsza ilość oficjalnych serwerów na rzecz tych prywatnych

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
0 1257
Conan Exiles zmniejsza ilość oficjalnych serwerów na rzecz tych prywatnych

Nie jestem przyzwyczajony do pisania newsów o zmniejszeniu ilości serwerów, jako o czymś pozytywnym. Zazwyczaj oznacza to kiepski stan gry, malejącą liczbę graczy, a jeszcze częściej rychłe zamknięcie. W przypadku Conan Exiles ma być jednak zupełnie inaczej. Deweloperzy informują o zmniejszeniu ilości oficjalnych serwerów na PC oraz PlayStation, bo społeczność bawi się o wiele chętniej na tych prywatnych.

Twórcy podkreślają, że Conan Exiles dawno nie miało tak dużo graczy i generalnie survival ten cieszy się oddaną społecznością. Niemniej oficjalne serwery widzą coraz mniej osób, za to te prywatne są oblegane. Dlatego ekipa uznała, że nie ma sensu podtrzymywać martwych światów, skoro środki na ich utrzymanie można przeznaczyć na coś innego. Funcom kalkuluje, że około 1/3 wszystkich serwerów oficjalnych zniknie. Kiedy? Tego jeszcze nie podano.

Zaznaczono przy tym, że teraz deweloperzy zapewnią większe wsparcie prywatnym światom, aby lepiej się im egzystowało, skoro są głównym źródłem rozgrywki społeczności. Funcom przy okazji coś tam przebąkuje, że Conan Exiles czekają niedługo ekscytujące nowości, których warto wypatrywać.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube