Conqueror’s Blade: Colosseum już działa. Czyli MMO w Starożytnym Rzymie

Dodany przez guru około rok temu
0 2892
Conqueror’s Blade: Colosseum już działa. Czyli MMO w Starożytnym Rzymie

Nie powstał jeszcze pełnoprawny wysokobudżetowy MMORPG osadzony w czasach Starożytnego Rzymu, aczkolwiek Conqueror’s Blade: Colosseum daje namiastkę tego, co możemy otrzymać w przyszłości. 

Conqueror’s Blade: Colosseum to nowy dodatek/sezon w popularnym “taktycznym MMO akcji”, który przenosi nas do brutalnego, ale fascynującego świata Rzymian.

Otrzymujemy nową kampanię fabularną, nowy Battle Pass (z mnóstwem nagród od odblokowania), nowe jednostki (5 gwiazdek – Dimachaeri, 4-gwiazdki Myrmillones, 3-gwiazdki Retiarii) oraz wisienkę na torcie, czyli tytułowe Colosseum.

Nowy tryb rozgrywki skierowany do graczy powyżej 30 poziomu.

Ten tryb PvP będzie dostępny przez cały sezon, zmierzając się ze sobą 6 na 6 w zaciętych walkach gladiatorów. Walcz z innymi graczami i rozmieszczaj jednostki i artylerię, aby wyssać punkty wrogich drużyn, przejąć kontrolę nad punktem przejęcia i wygrać walkę. Wiwatujący tłum woła o rozrywkę, gdy najwięksi wojownicy królestwa walczą o zwycięstwo nad rywalami.

Conqueror’s Blade jest darmowy i od ponad roku dostępny w polskiej wersji językowej. Na pewno jest to dodatkowy plus (mówię o lokalizacji PL), który przemawia za tym, aby sprawdzić tego MMO.

Zagracie TUTAJ lub TUTAJ (Steam).


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube