Conqueror's Blade prezentuje nowy średniowieczny dodatek

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
1 1706
Conqueror's Blade prezentuje nowy średniowieczny dodatek

W tym miesiącu czeka nas jeszcze jedno ważne wydarzenie. Na 17 marca jest zaplanowana premiera nowego dodatku-sezonu w Conqueror’s Blade.

Całość nazywa się “Paragons”.

Można powiedzieć, że Conqueror’s Blade wraca niejako do swoich korzeni. Koniec wycieczek po Chinach czy Skandynawii. “Paragons” to znowu znane i lubiane (europejskie) Średniowiecze.

Nowy sezon jest inspirowany Wojną Stuletnią i średniowieczną Francją. Rozpocznij swoją kampanię w początkowym regionie Borderlands i trzymaj Loegrian z dala od wspaniałego Pays-de-la-Gloire.

Na graczy będzie czekać nowa Przepustka Bitewna, nowa mapa “La Grande Gloire” (Oblężenie) oraz trzy specjalne jednostki:

  • Alchemiczki (3 gwiazdki): Ci odważni pomocnicy, którzy są blisko rannych, są również uzbrojeni do walki za pomocą prowizorycznej broni i materiałów wybuchowych.
  • Chorążowie (4 gwiazdki): Wybrani spośród najmężniejszych i najwierniejszych rycerzy. Tworzą doborowy oddział, odpowiadający za bezpieczeństwo chorągwi, poprawiających statystyki walczących oddziałów sojuszniczych.
  • Rycerze kopijnicy (5 gwiazdek): Szarża ciężkozbrojnej jazdy rycerskiej jest w stanie przełamać każdą obronę i przechylić szalę zwycięstwa. Współpracując z jednostkami 2- i 3-gwiazdkowymi uzyskuje specjalne bonusy.

Conqueror’s Blade to “tactical Action MMO” (połączenie Mount & Blade, For Honor oraz Dynasty Warrior Online), który od ubiegłego roku jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Możecie poczekać na “Paragons” albo zagrać już teraz - TUTAJ.

 


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube