Coraz bliżej premiery Grand Line Adventures - MMORPG opartego na One Piece

Grand

News nadesłany przez użytkownika „magnum555”.


Witam serdecznie.

Nie wiem, czy jeszcze ktoś z was pamięta GLA, o ktorej wspominałem tutaj dwa lata temu, gdy pojawił się pierwszy trailer na YT.

W skrocie jest to One Piece stworzony na odświeżonym silniku Tibii. Gra ma być bardzo mocno nastawiona na PvP. Dużo postaci, dużo umiejętności, duża różnorodność skilli, itemów itd. Specjalne dungeony, system morski (pływanie statkami). Do tego dzwięki wzięte z anime, wszystko fajnie profesjonalnie wygląda.

Obserwuje te produkcje od samego początku. Ostatnio na discordzie serwera pojawiła sie informacja od tworców na temat Closed i Open Bety. Obie bety wystartują podobno jeszcze w tym miesiącu. Closed Beta bedzie raczej skierowana dla małej zamkniętej grupy osób, ktorzy w kilka dni trwania bety będą wyszukiwać bugi i jak najszybciej zglaszać do administratów. No i później Open Beta prawdopodobnie bez wipe.

Liczę na to, ze troche osób tutaj z forum lub portalu zainteresuje sie Grand Line Adventures i może uda się stworzyć małe polskie community w grze: 

Poniżej przedstawiam kilka nowych filmików z gry: 


Jeszcze raz podziękowania dla kolegi "magnum555" za nowe informacje oraz materiały, bo o samej grze już wspominaliśmy kilkukrotnie. 

TUTAJ znajdziecie oficjalną stronę Grand Line Adventures, na której trwają zapisy do wspomnianej w tekście (Closed) Bety. 

Zobacz także

8 komentarzy