Corepunk nie będzie grzecznym MMO. W grze spotkamy sporo wulgaryzmów

Dodany przez guru 15 dni temu
13 2655
Corepunk nie będzie grzecznym MMO. W grze spotkamy sporo wulgaryzmów

Na oficjalnym forum Corepunk pojawiło się ostatnio nowe AMA. Producenci odpowiedzieli tam na 20 pytań, które nurtują nurtowały społeczność gry.

Pytania dotyczyły umiejętności, artefaktów, otwartego PvP, wypadania przedmiotów po śmierci, ujednoliconego Domu Aukcyjnego, profesji, dynamicznego interfejsu, systemu ekwipunku czy DPS-owych klas.

Wszystko znajdziecie TUTAJ.

To, co zwróciło naszą uwagę dotyczy jednak… dorosłych treści w Corepunk. Okazuje się, że Artificial Core od samego początku robi grę skierowaną do osób 18+, więc nie zabraknie tam mocnego, ostrego, czasami wulgarnego języka, którego nie spotkamy w innych MMO.

Cytat:

Po rozmowie z kilkoma innymi osobami wydaje nam się, że słyszeliśmy, jak chochliki wypowiadały homoseksualną obelgę lub jej odmianę. Czy oni naprawdę tak mówią? A jeśli tak, to czy tego typu obelgi będą często pojawiać się w grze? Czy w opcjach jest też filtr, który zatrzymuje ciągłe przeklinanie?

Dziękujemy za troskę o język używany w grze. Pragniemy zapewnić, że nie wspieramy żadnych zachowań dyskryminujących, w tym używania obelg związanych z rasą, religią, seksualnością lub jakimkolwiek innym aspektem tożsamości osoby.

Chochliki w grze przeklinają, często używając odmian słowa „kurwa” i innego podobnego języka. Chcemy jednak zapewnić, że naszym celem jest umieszczanie w grze treści dla dorosłych, ale nie w takim stopniu, aby stały się one nieodpowiednie lub obraźliwe.

Rozumiemy, że niektórzy gracze wolą odfiltrować niektóre języki i z pewnością weźmiemy pod uwagę te opinie podczas dalszego rozwijania gry. To powiedziawszy, chcemy przypomnieć wszystkim, że Corepunk od samego początku zawsze był oceniany jako treści dla dorosłych, więc gracze powinni spodziewać się napotkania języka, który może zostać uznany za niegrzeczny lub wulgarny.

Corepunk przygotowuje się obecnie do Zamkniętych Beta Testów. Jednak żadne terminy nie zostały jeszcze potwierdzone. Trzeba czekać.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube