Corepunk nie będzie miał osobnych skinów do majtasów, ale za to doda klasę goblina!

46.1920x1051

Pora na kolejną dawkę nowości z Corepunk. Deweloperzy odpowiedzieli na kolejne pytania graczy, więc mam dla Was garść nowych informacji. Standardowo, za zebranie wszystkiego w całość dziękuję użytkownikowi SsebastiusS!

W Corepunk nie wszystkie umiejętności trafią w cel tylko dlatego, że go zaznaczyliśmy. Niektórymi z nich trzeba będzie wycelować. Deweloperzy stawiają na system hybrydowy, a wszystko zależeć ma od konkretnej zdolności oraz jej efektu.

Jeśli chodzi o przedmioty kosmetyczne to w Corepunk każdy z nich będzie miał swoje miejsce. Będziemy mogli dobrać pojedyncze części ekwipunku, którym zmienimy wygląd, ale pojawią się również skórki bazowe, podmieniające wygląd naszej postaci. Za przykład podaną możliwość transformacji człowieka w nieumarłego. Co ciekawe, wpłynie to również na wygląd bielizny, ale majtasy nie będą osobnym przedmiotem kosmetycznym w grze.

Poza tym przedmioty zdobywane w świecie gry będą mocno losowe. Ten sam miecz może mieć lepszą jakość oraz inne statystyki, ale ich ilość będzie stała. Wspomniano również o craftingu w którym będzie nutka RNG. Docelowa receptura pozwoli nam stworzyć konkretny przedmiot, ale możemy mieć „krytycznego crafta”, dzięki czemu jakość wytworzonego sprzętu będzie wyższa. Do tego w Corepunk będą losowe systemy wpływające na atrybuty tworzonego ekwipunku.

Deweloperzy zapewniają również, że poziom trudności ich MMORPG-a nie będzie niski nawet na początkowych poziomach. Pierwsze wyzwania dla low-levelowych graczy będą trudniejsze, niż inne aktywności w grze, aby przygotowywać wszystkich do dalszej zabawy. Świat gry z kolei będzie miał jak najmniej ekranów wczytywania – twórcy stawiają na jego „jednolitość i brak granic”.

Ach i na koniec. Corepunk ma w planach wprowadzenie klasy goblina na którą ponoć deweloperzy mają naprawdę fajny pomysł. Niemniej na ten moment ekipa koncentruje się na pierwszych sześciu bohaterach.

Tym razem to by było na tyle. Standardowo zapraszam na stronę Corepunk PL po więcej informacji.

Zobacz także

9 komentarzy