Corepunk rusza dziś z wielkimi publicznymi testami. "League of Legends MMO"

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
34 12556
Corepunk rusza dziś z wielkimi publicznymi testami. "League of Legends MMO"

Na Corepunk czekamy już trzy długie lata (gra miała wystartować w 2021 roku, potem w 2022 roku, następnie w 2023 roku), ale chyba dopiero teraz wkraczamy w finałową fazę gry, która doprowadzi nas najpierw do Early Access (sierpień, wrzesień, październik), a potem do oficjalnej premiery.

Dziś wieczorem, około 20:00 czasu polskiego, startuje jednak Alpha Two – czyli największe do tej pory testy, do których zaproszono już grube tysiące osób. To nie tylko osoby z dostępnej puli użytkowników, ale także osoby z Discorda gry. Na tym jednak nie koniec, bo już w czasie trwania testów będą wysyłane kolejne fale zaproszeń.

Alpha Two potrwa do końca tygodnia (2 czerwca).

Co jednak najlepsze, Alpha Two jest wolna od NDA, więc spodziewajcie się całej masy streamów i gameplay’ów, które nie tylko pokażą obecny stan gry (a podobno zaszły ogromne zmiany od Alpha One), ale także podwyższą (mamy taką nadzieję) ogólny hype na Corepunk.

https://corepunk.com/en/

Corepunk to gra MMORPG z mgłą wojny w płynnie otwartym świecie. I między innymi dlatego (+ charakterystyczna oprawa grafika) Corepunk jest porównywany do League of Legends MMO…

… co akurat jest komplementem i może przełożyć się na sukces Corepunk. Szczególnie że oficjalny LoL MMO od Riot Games został ostatnio zresetowany i może minąć kilka lat, zanim zobaczymy jakieś konkrety.

(poniżej gameplay z poprzednich testów z początku roku)


34 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube