Coś nowego w Overwatch?! A nie, to tylko powraca wydarzenie Archiwa

Dzięki Archiwom Overwatch w dniach 6–27 kwietnia możecie poznać historyczne wydarzenia z udziałem bohaterów serii. Zanurzcie się w fabularnych misjach w trybie współpracy opowiadających o kluczowych momentach z przeszłości Overwatch, zmierzcie się z nowymi modyfikatorami misji-wyzwań i zdobywajcie historyczne łupy. Wszystko w ramach chwytliwego hasełka: „Poznajcie przeszłość. Walczcie o lepsze jutro.”!

No więc skoro już Blizzard chce, abyśmy poznali przeszłość to tym razem dodają stare misje, ale z nowymi wyzwaniami. Nie ma tutaj zatem żadnej, realnie nowej atrakcji, poza zadaniami z poprzednich lat z „nowymi” modyfikatorami:

  • Nowe misje-wyzwania w Insurekcji - Kuloodporne Bariery – Bariery wroga są niezniszczalne.  
  • Nowe misje-wyzwania w Odwecie - Leczące Współczucie – Ranienie wrogów powoduje leczenie pozostałych przeciwników. 
  • Nowe misje-wyzwania w Czarnych Chmurach - Burza z Piorunami – Wrogowie zadają obrażenia pobliskim graczom. 

Podejmijcie się misji archiwalnych, zdobywajcie gwiazdki i odblokujcie portrety, graffiti i wyjątkowe skórki, takie jak Corredor dla Lucio, Nurek dla Zenyatty i Kamuflaż dla Łaski. Wybierając wyższe poziomy trudności i podejmując się bardziej wymagających misji-wyzwań, zdobędziecie dodatkowe gwiazdki. Każdy tydzień przynosi nowe nagrody do zdobycia.

Kiedy ukończycie misję archiwalną po raz pierwszy, otrzymacie archiwalną skrzynkę z łupami, dzięki której będziecie mieć szansę zdobyć skórki z przeszłości Overwatch. Skrzynki te są również dostępne w sprzedaży na czas trwania wydarzenia.

Zobacz także

4 komentarzy