Counter Strike Nexon - darmowy MMOFPS, o którym wszyscy chyba zapomnieli

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
5 2723
Counter Strike Nexon - darmowy MMOFPS, o którym wszyscy chyba zapomnieli

Pytanie: ile gier z rodziny “kanter strajk” znacie?

Counter Strike: Global Offensive, Counter Strike Online, Counter Strike (1.6), Counter Strike: Source, Counter Strike: Condition Zero, Counter Strike 2D…

A kojarzycie może Counter-Strike Nexon: Zombies (aka Counter-Strike Nexon: Studio) – wspólny projekt Valve i Nexon, który istnieje na rynku już kilka lat i który wciąż otrzymuje regularne aktualizacje.

Tylko w sierpniu otrzymaliśmy dwa duże Content-Update’y, które dodały do gry np. nową mapę z nową przygodą PvE, łańcuchy zadań, przebudowane Hideouty, dodatkowe filtry na broniach oraz jeszcze więcej QoL, co w jeszcze większym stopniu usprawniło dotychczasową rozgrywkę.


Counter-Strike Nexon: Zombies to darmowa gra MMOFPS oferująca zarówno zmagania w trybie PvE, jak i PvP, w tym zawartość z oryginalnego Counter-Strike’a i zupełnie nowe tryby, mapy, bronie i mnóstwo Zombie!

O dziwo CS Nexon wciąż jest bardzo popularny. Pomimo ogromnej konkurencji dzienne CCU (liczba równocześnie zalogowanych osób) wynosi prawie 1000, więc tutaj naprawdę jest z kim grać.

Zapraszamy TUTAJ.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube