CraftWars już trwa w Heroes of the Storm

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
1 2111
CraftWars już trwa w Heroes of the Storm

Przygotujcie się na najbardziej szalone zderzenie światów w historii Nexusa! Wydarzenie specjalne CraftWars rozpoczęło się w Heroes of the Storm. Wprowadza ono do gry nowe skórki i wierzchowce, kolejną anomalię w Nexusie, dwie aktualizacje bohaterów i nie tylko!

CraftWars to zderzenie uniwersów StarCraft i Warcraft! W CraftWars wszystkimi światami włada Arthas Król Ostrzy. Anduin trafił prosto z tronu w Wichrogrodzie do odległego sektora Koprulu i włada dziś jako Anduin Imperator Dominium. Z połączenia Gazola i ERK z gier StarCraft powstał Zbieracz Minerałów Gazol – w sam raz na czas, by nacieszyć się aktualizacją naszego majstra w grze!

Co jakiś czas wybrani bohaterowie są przez nas odświeżani, a ich drzewko talentów podlega gruntownej przeróbce. Tym razem padło na D.Vę i Gazola, którzy po aktualizacji stali się jeszcze groźniejszymi Brutalami. Zresztą, marudziłem Wam już o tym.

Najnowsza, czwarta już anomalia w Nexusie to Medalion Gladiatora, który umożliwia graczom unikanie efektów obezwładniających i ograniczających kontrolę nad postacią dzięki krótkotrwałemu wzmocnieniu zapewniającemu nieustępliwość (czas odnowienia wynosi 5 minut). Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich anomalii, ta nowa mechanika będzie dostępna w Heroes of the Storm jedynie przez ograniczony czas.

Szczegóły znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube