Crimson Desert będzie miał masowe bitwy PvP oraz oblężenia

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
-1 3505
Crimson Desert będzie miał masowe bitwy PvP oraz oblężenia

Pewnie połowa portalu (albo i całość) z niecierpliwością wyczekuje premiery Crimson Desert – “Epic Fantasy Open-World MMORPG” od twórców Black Desert Online, który ma być prawdziwym next-genowym tytułem. Zarówno, jeśli chodzi o oprawę graficzną, jak i rozbudowaną fabułą.

Gra pojawi się na rynku dopiero w czwartym kwartale 2021 roku (październik-grudzień), ale Pearl Abyss coraz częściej rozmawia o swojej nowej grze, a nawet zdradza pewne szczegóły.

Tak jak teraz. Dzięki temu wywiadowi dowiedzieliśmy się, że Crimson Desert będzie posiadał oblężenia i masowe bitwy PvP. Czyli coś, co zostało potraktowane w Black Desert Online po macoszemu. 

Zamiast takich obrazków jak poniżej (pochodzą z zapowiedzi BDO), walki PvP wypchnięto na margines, a praktycznie cała rozgrywka została podporządkowana pod PvE. 

Co ciekawe, oblężenia w Crimson Desert nie będą wyłącznie masowym mordobiciem bez ładu i składu. Dzięki specjalnym mechanikom (szczegółów nie znamy) będziemy mogli wspierać kompanów na różnorakie sposoby np. poprzez dostarczanie zasobów. Bitwy mają być taktyczne i podzielone na kilka etapów. Brzmi ciekawie.

Crimson Desert wyjdzie na PC. Free-To-Play albo Buy-To-Play.


-1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube