Crossout – “gra akcji MMO” zmienia silnik i ulepsza grafikę

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
4 2255
Crossout – “gra akcji MMO” zmienia silnik i ulepsza grafikę

Jeszcze w tym miesiącu, 25 października, Crossout powiększy się o aktualizację “Supercharged”, która będzie punktem zwrotnym jeśli chodzi o oprawę graficzną gry.

Crossout przejdzie na nową wersję silnika (Targem Engine 2.0), co spowodowuje znaczne ulepszenie wizualnej strony gry. Pojawią się także nowe technologie, w tym – Global Illumination, który “dokładnie oblicza światło odbite i rozproszone, dzięki czemu obszary o słabym oświetleniu i cieniach wyglądają bardziej realistycznie”.

Teraz symulowane jest pośrednie rozchodzenie się światła z uwzględnieniem otaczającej geometrii, dzięki czemu oprócz światła bezpośredniego odbite i rozproszone światło z różnych powierzchni i rozszerzonych źródeł światła (niebo, powierzchnie emitujące i odbijające światło, zacienienie z masywnych obiektów i budynków itp.). Taka poprawa zauważalnie poprawia jakość obrazu w obszarach słabo oświetlonych i całkowicie zacienionych — stanie się on bardziej obszerny i teksturowany, pojawi się również odbite światło padające (odbicia) od otaczających obiektów.

To nie wszystko. Dostaniemy też efekt rozmycia ruchu, efekt Lens Flare, przerobiony Bloom, nową fizykę kół, lepsze zachowanie kamery.

Crossout to darmowe “MMO akcji” od twórców War Thunder.

Możecie poczekać na rework grafiki albo zagrać już teraz – TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube