Crossout już w 4K na PlayStation 5 lub mobilnie na Androidzie i iOS

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
0 1726
Crossout już w 4K na PlayStation 5 lub mobilnie na Androidzie i iOS

Deweloperzy poinformowali, że możecie grać w Crossout na czym chcecie. Tytuł ten dostępny jest standardowo na PC i konsolach, ale otrzymał również aktualizację do PlayStation 5. Specjalna wersja gry zapewnia „więcej klatek”, grafikę w 4K, a także podkręcone efekty, dzięki czemu gra prezentować ma się jeszcze lepiej.

Gaijin zapowiada, że pragnie w pełni wykorzystać moc PS5 w Crossout i wprowadzi znacznie więcej nowości. Jedną z nich jest integracja kontrolera z tej konsoli z ich produkcją, dzięki czemu przyciski mają reagować sprawniej (a raczej gra reaguje szybciej), a wibracje dostosowują się do demolki na ekranie. Dopracowano również efekty audio.

Poza tym Crossout Mobile jest już dostępny dla systemu Android we wszystkich regionach. Wersja iOS zadebiutuje dzisiaj, 10 lutego. Pierwsi gracze w Crossout Mobile otrzymają zestaw bonusowej zawartości, która pomoże im rozpocząć zabawę. Rozpoczął się również nowy sezon, skupiony wokół elementów unikalnych dla frakcji Founders. 

Wśród nagród znajdują się wytrzymałe części konstrukcyjne pochodzące z ciężkich pojazdów budowlanych oraz broń, taka jak pistolet na gwoździe czy laser. Jest też nowy, specjalny tryb "Knives out", w którym gracze używają wyłącznie broni do walki wręcz i skaczą bez ograniczeń za pomocą wbudowanych jump padów.

Zainteresowanych zabawą mobilną odsyłam do sklepów Goole Play lub App Store.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube