Crossout - postapokaliptyczne MMO free to play, zagracie?

Dodany przez Salek prawie 9 lat temu
6 11447
Crossout - postapokaliptyczne MMO free to play, zagracie?

Gaijin Entertainment wydawca dość popularnego War Thunder ogłosił niedawno swoje nowe postapokaliptyczne f2p MMO - Crossout. Korzystając z okazji chcielibyśmy przybliżyć Wam troszkę historię świata tejże gry.

 

W 2021 roku tajemnicza epidemia wirusów spustoszyła świat, który nazwano później Crossout. Ludzie zaczęli masowo wymierać, a Ci którzy nie umarli natychmiast z pewnością tego żałowali. Niekończące się halucynacje i migreny wystarczyły by ludzie zaczęli popełniać samobójstwa lub tracić zmysły.

Nigdy nie ustalono co było przyczyną tej epidemii. Media spekulowały na temat skażenia promieniowania z telefonów komórkowych i telewizorów (rly?!) przez terrorystów. Inni uważali, że to wina meteorytu, który skaził naszą atmosferę obcym wirusem. Jeszcze inni uważali, że to wina skoku technologicznego. Nie miało to już wielkiego znaczenia, świat opanował chaos. Metropolie zamieniły się w nekropolie. Świat, który znamy przestał istnieć...

Dwadzieścia lat po katastrofie świat znajduję się w równowadze pomiędzy przetrwaniem a anihilacją.

W Crossout gracz będzie musiał wykazać się kreatywnością i zręcznością w budowie coraz to lepszych śmiercionośnych pojazdów - jest to główna broń w walce o przetrwanie. Troszkę zalatuje nam tutaj Mad Max'em. Gra aktualnie jest w fazie alpha testów i niedługo mają zawitać tam beta testy.

Oficjalna stronka

W tym filmiku znajdziecie troszkę screenów z prealphy:

 

 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube