Crowfall chwali się klasą Assassin

Dodany przez PefriX około 7 lat temu
6 4623
Crowfall chwali się klasą Assassin

W Crowfall archetyp klasy zabójcy będzie różnił się od typowego standardu w grach RPG – przynajmniej wizualnie. Otrzymamy przesympatyczną (moim zdaniem), skrzydlatą postać, która niestety nie będzie potrafiła latać. Twórcy uznali, że skrzydła  mają służyć przede wszystkim jako ciekawostka i ewentualnie umożliwią szybowanie. Dlaczego ewentualnie?

Okazuje się bowiem, że wszystkie ujawnione zdolności Fey Assassin (oficjalna nazwa klasy) mogą zostać zmienione, usunięte, bądź przeniesione do innej postaci. Deweloperzy postanowili zaprezentować nam ogólny podgląd na to, czym będzie charakteryzować się zabójczyni. Mowa tutaj zatem o niewidzialności,  szybkich atakach oraz możliwości zatruwania broni.

Jeśli chodzi zaś o rodzaj wykorzystywanej energii, to Assassin ma obierać się na „pips”. Cóż to takiego? W uproszczeniu są to punkty combo, które możecie kojarzyć dzięki klasie Rogue z World of Warcraft. Możemy zgromadzić maksymalnie 5 pipów używając konkretnych ataków. Robimy to po to, by móc zużyć je na inną zdolność, która ich wymaga. Czym więcej pipów, tym lepszy efekt.

W zasadzie to prócz skrzydeł, zdolności Fey Assassin nie różnią się niczym od typowego zabójcy. Oczywiście, w tym temacie wszystko może ulec zmianie i na końcu okaże się, że Crowfall będzie posiadało najbardziej oryginalnego Assassina w całym gatunku MMORPG. Dobra, sam w to nie wierzę…


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube