CROWZ zalicza wpadkę i jest hejtowany na całego

Dodany przez Sildu 6 miesięcy temu
4 1910
CROWZ zalicza wpadkę i jest hejtowany na całego

CROWZ to nowy MMOFPS, który wystartował na Steamie w ramach Wczesnego Dostępu, tylko w tym przypadku darmowego, ponieważ CROWZ działa w system free-to-play, więc każdy może zagrać za darmo bez płacenia, w porównaniu do innych tytułów znajdujących się w early access.

Gracze biorą udział w bitwach jako najemnik o nazwie CROW. Aby przetrwać, gracze albo rywalizują i wykonują misje w drużynie, albo biorą udział w wielkich bitwach między frakcjami na spornym terytorium.

Gra wystartowała, pojawiły się pierwsze opinie i CROWZ zbiera baty na całej linii. Na chwile obecna posiada ona AŻ 39% pozytywnych opinii, co jest bardzo tragicznym wynikiem i nie wróży zbyt dobrze. Po takim początku będzie cholernie ciężko odnieść sukces. Szczególnie że na premierze bawiło się około 2500 graczy, teraz jest ledwie połowa tego. Przypominam, że to darmowa produkcja, więc bardzo słabo.

Czytając recenzje, osoby narzekają na kiepską optymalizację, słabą grafikę i jej ustawienia, duża ilość bugów, niezbyt dobry model strzelania, mało trybów/map i broni. Obrywa się też za to, że gra niczym się nie wyróżnia na tle innych tytułów. Można by tak pisać beż końca, ale najlepiej będzie, jeśli sami zagracie i się przekonacie czy faktycznie tak jest.

Zagracie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube