CRSED: F.O.A.D. to nie tylko dziwny tytuł, ale i darmowy, sieciowy shooter

Dodany przez PefriX około rok temu
2 2049
CRSED: F.O.A.D. to nie tylko dziwny tytuł, ale i darmowy, sieciowy shooter

Gaijin Entertainment znowu wydaje nietypową produkcję. Tym razem jest to CRSED: F.O.A.D. Nie, nie zjadłem w tytule „U”. CRSED: F.O.A.D opisywane jest, jako brutalna, sieciowa strzelanka, która dostępna jest za darmo. Każdy zainteresowany może ją pobrać oraz bawić się bez większych przeszkód. Pod warunkiem oczywiście, że posiada konsolę Nintendo Switch, ale spokojnie – nie tylko.

CRSED: F.O.A.D.  dostępne jest bowiem również za darmo na PC poprzez Steama. Powiem więcej, tytuł ten pojawił się 12 grudnia 2019 na wspomnianej platformie – nie mam zielonego pojęcia, jakim cudem został przeze mnie pominięty. No dobra, już wiem czemu.

Okazuje się bowiem, że CRSED: F.O.A.D.  to nic innego, jak Cuisine Royale, które przeszło przemianę. Wyjaśnił się również tytuł: Cuisine Royale Second Edition: Fulfillment of All Desiresto po prostu CRSED: F.O.A.D. Transformacja miała miejsce 11 grudnia 2020 roku, więc ewidentnie coś przespałem. Zatem przy okazji premiery na Nintendo Switch wspominam, że na blaszakach również zagracie.

CRSED: F.O.A.D. łączy ze sobą klasyczną broń palną z mistycznymi mocami. Dziesiątki graczy będą jednocześnie walczyć w malowniczym Meksyku oraz w zimowej i letniej wersji mapy Normandia. Do wyboru jest aż ośmiu bohaterów o unikatowych supermocach.  Przywoływanie apokalipsy zombie, zalewanie otoczenia, szalone loty z jetpackiem na plecach, podpalanie wrogów, a także inne funkcje gry zostały starannie przeniesione na kompaktową konsolę od Nintendo.

Standardowo, jako, że mamy do czynienia z grą Free-to-Play w Item Shopie CRSED: F.O.A.D. znajdziecie bogaty arsenał przedmiotów kosmetycznych, ale deweloper zapewnia, że nic z tego nie wpływa na rozgrywkę.

Zainteresowanych wersją na Steama zapraszam tutaj. CRSED: F.O.A.D. jest dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a do tego PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. No i Nintendo Switch, oczywiście.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube