Crucible chwilowo blokuje zaproszenia do wersji beta

Crucible art 1588686056966

Kontynuacja niepokojących wiadomości o Crucible. Jakiś czas temu pisałem Wam, że Amazon wycofuje swoją grę z etapu „premiera” i przenosi do fazy „beta”. Całość podyktowana została słabą jakością gry i chęcią dopracowania projektu, zanim ten zostanie oficjalnie wydany. Nietypowa sytuacja, ale w pełni zrozumiała, patrząc co Crucible oferowało.

Teraz pora na kolejną niespodziankę. Studio zablokowało kolejną falę zaproszeń do wersji beta Crucible. Dostęp do gry mają jedynie te osoby, które już zostały do niej zaproszone/zainstalowały ją w trakcie krótkiej „premiery”. Nowe osoby nie zostaną wpuszczone do gry. Okazuje się bowiem, że odkryto sporo błędów w Crucible, którymi trzeba się zając. Wpływają bowiem na core gry i Amazon chce wszystko załatać.

Zaproszenia powinny zostać odblokowane już jutro, 2 sierpnia, ale deweloperzy zaznaczają, że może się to zmienić. Wszystko zależeć będzie od stanu gry i czy Crucible okaże się grywalne na tyle, aby wpuścić nowe osoby do bety. Przy okazji zapowiedziano walkę z AFK-ującymi graczami, którzy stanowią aktualnie około 13% populacji gry, co podobno nie jest złym wynikiem.

Zobacz także

2 komentarzy