Crypt of the NecroDance otrzymał tryb multiplayer

Dodany przez Sildu 4 miesiące temu
1 1790
Crypt of the NecroDance otrzymał tryb multiplayer

Crypt of the NecroDancer to rogalik, który wyszedł 7 lat temu. Rozgrywka polega na przemierzaniu podziemi w rytm muzyki. Do tej pory na naszym portalu nie gościł ten tytuł, ale zmieniło się to z premierą nowego DLC, Synchrony.

A co on takiego nowego dodaje? Przede wszystkim wyczekiwany multiplayer. Możecie grać online ze znajomymi w trybie co-op lub versus gdzie zmierzycie się w różnych zmaganiach PvP. Sesja pomieści aż do 8 graczy na raz i architektura sieciowa została tak stworzona, aby wysoki ping nie przeszkadzał w komfortowym graniu.

Poza trybem online, do Crypt of the NecroDancer weszły aż trzy nowe postacie! Klarinetta, Chaunter, Suzu. Sporo nowych przedmiotów, przeciwników oraz innych rzeczy.

Jeśli lubicie modyfikować gry, to mam dla was dobre wieści. Tytuł ten otrzymał pełne wsparcie dla modów i możecie stworzyć dowolną zawartość, plus używać jej w rozgrywkach sieciowych. Dodano także integracje z mod.io, abyście mogli łatwo przeglądać i instalować mody, szkoda, że nie steam workshop. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Z okazji premiery nowego DLC, Crypt of the NecroDancer jest obecnie na przecenie i możecie zgarnąć egzemplarz po niskiej cenie, jednak śpieszcie się, bo zostało trochę ponad 30 godzin. Wbijajcie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube