CS:GO Danger Zone z nową mapą, respawnem i perkami

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
3 2905
CS:GO Danger Zone z nową mapą, respawnem i perkami

Valve postanowiło wprowadzić sporą aktualizację do CS:GO Danger Zone, czyli ichniejszej wariacji na temat gatunku battle royale. Wydawać by się mogło, że tryb ten pozostanie jedynie ciekawostką, a tutaj deweloperzy zaskoczyli niemal wszystkich.

Danger Zone otrzymało nową, pustynną mapę, Sirocco. Ponadto, pojawił się mechanizm respawnowania towarzyszy. Nie wymaga szukania niczego na polu bitwy – tak długo, jak Wasz skład żyje to możecie wskrzesić się w wybranym miejscu. Mało? Wprowadzono również system pingów, który służyć ma do komunikacji pomiędzy członkami drużyny.

Dodatkowo dostępny jest już system startowych perków (przedmiotów). Przed wskoczeniem do walki, wybieramy jaką "zdolnością" charakteryzować się ma nasza postać. Można posiadać mozliwość wysokiego skakania, prywatny spadochron, wyposażyć się w paralizator, czy strzykawkę przywracającą punkty HP. Do wyboru do koloru.

Wprowadzono do Danger Zone również sporo dodatkowych broni oraz ulepszeń. Valve zapowiada, że jeszcze więcej zabawek jest już w drodze, jak np. drony szpiegowskie, które mogą ukraść paczkę przeciwnika.

Całkiem sporo tych nowości. Konkrety znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube