CS:GO otrzymało nową operację! Gotowi na Broken Fang?

Dodany przez PefriX ponad rok temu
1 1935
CS:GO otrzymało nową operację! Gotowi na Broken Fang?

Valve ostatnio delikatnie zapowiadało, że szykuje coś do CS:GO. Niemal wszyscy spodziewali się, że będzie to nowa operacja i tak też się stało – Broken Fang jest już dostępne, ale czy warto je kupować?

Operacja dostępna jest w formie przepustki, która kosztuje 58,99 złotych. W jej ramach zyskacie dostęp do szeregu zadań do wykonywania. Te publikowane będą co tydzień i za ich wykonywanie otrzymacie gwiazdki wpływające na stopień żetonu operacji. Czym wyższy, tym więcej łakoci dla Was, więc warto się starać. Pojawił się również sklepik w którym można wydawać gwiazdki na nowych agentów, kolekcje, naszywki oraz skrzynki.

Oczywiście, operacja Broken Fang ma własną skrzynkę z łupami w postaci siedemnastu skórek stworzonych przez społeczność CS:GO. Możecie również liczyć na nowe mapy oraz tryb Retake. Trójka terrorystów bronić ma podłożonej bomby przed czteroma antyterrorystami. Pojawi się karta wyposażenia, określająca z jakiego arsenału będziemy korzystali.

Równocześnie do samego CS:GO trafiło siedem nowych map, w tym jedna dedykowana jest grom rankingowym (Ancient). Mamy również koło komunikacji oraz nowy wgląd w nasze statystyki. Ktoś z Was skusił się na operację Broken Fang?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube