CSGO prawie pobił Lost Ark Online. Nowy rekord popularności gry

Dodany przez guru ponad rok temu
13 2559
CSGO prawie pobił Lost Ark Online. Nowy rekord popularności gry

Nie samymi MMORPG-gami człowiek żyje. Warto chyba wspomnieć o nowym rekordzie popularności Counter Strike: Global Offensive, który został pobity… prawie 11 lat po premierze gry.

W sobotnie popołudnie ma serwerach CSGO obserwowaliśmy  1,320,219 równocześnie zalogowanych osób.

To był nie tylko nowy rekord gry, ale także najlepszy wynik Counter Strike: Global Offensive od kwietnia 2020 roku, co oznacza, że plotki o powolnym “umieraniu” gry można włożyć między bajki.

Gra ma się świetnie. 

Tym samym CSGO poprawił nieco swój wynik na liście wszech czasów Steama, ale mimo wszystko pozostał na trzecim miejscu. Do rezultatu Lost Ark Online zabrakło jednak bardzo niewiele…

Counter Strike: Global Offensive osiągnął 1,320,219 graczy, z kolei wynik Lost Ark Online to 1,324,761 graczy. Kilka tysięcy więcej i sukces mógł być jeszcze bardziej spektakularny.

Nadal jednak mówimy o najbardziej hitowej produkcji Valve.

***

Przypominamy, że od kilku lat CSGO działa w modelu Free-To-Play. Jednak jeśli marzycie o poważnej rozgrywce i prawdziwej rywalizacji, trzeba zaopatrzyć się w status “Prime”, który zapewnia zestawy pamiątkowe, losowe przedmioty, skrzynie, a przede wszystkim sprawiedliwy matchmaking (z innymi graczami Prime) bez cziterów.

Zagracie TUTAJ


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube