CSGO przeszedł na Free2Play i dostał tryb Battle Royale!

1137349 1

O  Battle Royale plotkowano od kilku dni, więc tutaj nikt nie był zaskoczony. Nie spodziewaliśmy się jednak, że Valve – oprócz nowego trybu – wprowadzi również zmiany w modelu płatności swojej sztandarowej produkcji. 

A jednak… 

https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/

Counter Strike: Global Offensive przeszedł właśnie na Free-To-Play! Darmowi użytkownicy otrzymają dostęp do całej zawartości gry. Wszystkich map, trybów i broni. Jedyne ograniczenie będzie dotyczyć częstotliwości dropów i skrzynek, ale kto by się tym przejmował. 

CS:GO (now available for free) is the full game. New CS:GO players will receive access to all game modes, matchmaking, and a limited set of item drops and weapon cases.

Wróćmy jeszcze do trybu Battle Royale, który z boku wygląda bardzo schematycznie. Wybieramy miejscówkę, spuszczamy się po linie z helikoptera, szukamy wyposażenia, no i walczymy z przeciwnikami, którzy podobnie jak my mają tylko jeden cel – przetrwać. 

Problem w tym, że nie ma ich 100 (jak w PUBG czy Fortnite), czy nawet 60 (jak w Ring of Elysium). Danger Zone, bo tak oficjalnie nazywa się ten tryb w CSGO, oferuje zabawę tylko na 16 graczy!!!

Można grać solo, duo lub w trzyosobowych składach. 

Pojedynczy meczyk w Danger Zone ma trwać około 10 minut.  Valve postawiło na szybką, dynamiczną zabawę bez zbędnego kampienia i farmienia. 

Tryb Battle Royale dopiero co wystartował, ale udało nam się już znaleźć gameplay. Oglądajcie!

Zobacz także

31 komentarzy