Czarny piątek z Blizzardem – do wyboru do (nie)koloru

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
5 5240
Czarny piątek z Blizzardem – do wyboru do (nie)koloru

[Informacja prasowa]

Powraca promocja Blizzarda z okazji czarnego piątku! Przygotowano specjalne oferty na Wasze ulubione gry, z których możecie skorzystać do 2 grudnia. Czas zasiąść przy kominku z rodziną oraz przyjaciółmi i wyruszyć na spotkanie przygód w Azeroth, Sanktuarium, Nexusie i nie tylko!

Od dziś do 2 grudnia możecie zaoszczędzić przy zakupie poniższych gier i zestawów:

  • World of Warcraft: Battle for Azeroth – Możecie zaoszczędzić aż 50% przy zakupie dodatku Battle for Azeroth (edycja standardowa, edycja cyfrowa deluxe lub ulepszenie do edycji cyfrowej deluxe), a także gadżetów z edycji cyfrowej deluxe. Nowi gracze mogą również zaoszczędzić 50% na pierwszym miesiącu nowego abonamentu World of Warcraft. Abonament zapewnia dostęp zarówno do World of Warcraft, jak i World of Warcraft Classic.
  • Overwatch – Gracze na PC mogą zdobyć standardową edycję Overwatch za jedyne 14,99 EUR, a Legendary Edition za jedyne 19,99 EUR. Edycja Overwatch: Legendary Edition jest również dostępna w cenie promocyjnej w sklepach PlayStation oraz Xbox, a także u sprzedawców detalicznych biorących udział w promocji. Ponadto od dziś do 4 grudnia gracze na platformach PC, PS4 oraz Xbox One mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego Overwatch.
  • StarCraft: Remastered oraz StarCraft II – Zaoszczędźcie nawet 50% przy zakupie kampanii i komentatorów do gier StarCraft Remastered i StarCraft II, a także do 40% przy zakupie zestawu zawierającego StarCraft: Remastered i StarCraft: Cartooned.
  • Hearthstone – Do 9 grudnia możecie dodać do swojej kolekcji Magniego Miedziobrodego, Allerię Bieżywiatr oraz Medivha w cenie 6,99 EUR za każdego z bohaterów.
  • Diablo III – Skorzystajcie z promocji -50% na wersję podstawową gry oraz dodatek Reaper of Souls, a także z obniżek cen edycji Eternal Collection, Battle Chest, Reaper of Souls – Digital Deluxe oraz pakietu Przebudzenie Nekromantów.
  • Heroes of the Storm – Zaoszczędźcie do 30% przy zakupie zestawów Witamy w Nexusie i Heroiczne posiłki oraz 33% przy zakupie wzmocnienia na 360 dni (dostępnego wyłącznie w wewnętrznym sklepie gry).
  • Wirtualny bilet na BlizzCon 2019 – Przez ograniczony czas możecie nabyć w cenie promocyjnej wirtualny bilet na BlizzCon 2019, który zapewnia dostęp do całej zawartości wirtualnego biletu, gadżetów cyfrowych w grach, a także beta-testów Warcraft III: Reforged.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich ofert promocyjnych znajdziecie tutaj.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube