Czekacie na dużą aktualizację do V Rising? No to przygotujcie sobie śpiulkolot!

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
6 2785
Czekacie na dużą aktualizację do V Rising? No to przygotujcie sobie śpiulkolot!

V Rising wstrząsnęło rynkiem i wzięło go szturmem. Stunlock Studios wreszcie wzbudziło większe zainteresowanie i teoretycznie przebiło sukces Bloodline Champions oraz Battlerite. W końcu mówimy o sprzedanie 2,5 miliona egzemplarzy gry w Early Accessie na samym Steamie! Wampirzy survival jest popularny, chociaż regularnie gra w niego coraz mniej osób. Czyżby to kwestia braku aktualizacji?

Niestety, dla społeczności V Rising mam smutną wiadomość – pierwsza, duża aktualizacja z zawartością pojawi się dopiero w 2023 roku. Miała zadebiutować w tym roku, ale deweloperzy zmienili plany, argumentując chęcią dopracowania wszystkiego. Scenariusz się powtarza, bowiem w przypadku Valheim wyglądało to podobnie. Jak widać deweloperów zaskoczyła popularność gry.

Niemniej Stunlock Studios zapewnia, że przyszłoroczna aktualizacja wstrząśnie V Rising. Pierwszy major patch nie tylko doda nowości do gry, ale zmieni ją również od podstaw, aby w przyszłości łatwiej można ją było rozwijać. Na pewno pojawi się nowy biom, nowi bossowe, różne istoty, a także inne atrakcje. Eksploracja również zostanie rozbudowana, a do tego pojawią się nowe bronie. Każdy aspekt gry ma zostać ulepszony. Niemniej poczekamy na to do początku 2023 roku.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube