Czekaliśmy na to siedem lat. Nowy kontynent zawitał do PlanetSide 2

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
3 2978
Czekaliśmy na to siedem lat. Nowy kontynent zawitał do PlanetSide 2

Fani PlanetSide 2 czekali na ten moment siedem długich lat.

Do ich ukochanej gry wchodzi dzisiaj nowy kontynent – Oshur z całym swoim dobrodziejstwem. Czyli nowymi systemami, broniami, dyrektywami oraz zmianami w systemie budowania baz.

UPDATE: Oshur miał wystartować w grudniu, ale z powodu problemów trafi do gry dopiero teraz. 

Oshur to tropikalna wyspa w ramach której sama gra wrócić ma do swoich korzeni. Mowa tutaj o eksploracji, strategicznych aspektach oraz sporym wpływie logistyki na przebieg starć. Trzeba będzie bronić przyczółków oraz pilnować punktów przed przejęciem.

Na Oshur nie zabraknie również wody – będzie jej mnóstwo! Tym razem gracze PlanetSide 2 będą mogli jednak użyć jej do podróżowania. Większość pojazdów lądowych i powietrznych będzie mogło dać nura w odmęty oceanu, ale nie będzie mogła korzystać tam ze swoich broni. Żołnierze również będą mogli pływać, ale walka w morskiej toni sprowadzi się do użycia kilku specyficznych broni. Woda zatem nie będzie miejscem do rozstrzygania bitew, a do przemieszczania się”.

Zdjęcia:

PlanetSide 2 to jedyny prawdziwy MMOFPS na rynku, który rzeczywiście oferuje masową zabawę z udziałem setek, czasami tysięcy osób równocześnie.

To nie są bezmyślne arenki, ale zakrojone na wielką skalę bitwy, które mogą trwać nawet miesiące. 

Zagracie TUTAJ.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube