Czwarte urodziny ArcheAge świętujemy pistoletami na wodę

Dodany przez PefriX prawie 6 lat temu
4 1959
Czwarte urodziny ArcheAge świętujemy pistoletami na wodę

Kto by pomyślał, że to już cztery lata mijają od tego pamiętnego dnia. Z ArcheAge sporo graczy wiązała ogromne nadzieje. Początek jednak był kiepski, a potem to tylko równia pochyła.

Nie można tutaj winić jednak samej produkcji, bo założenia ArcheAge były naprawdę dobre, zwłaszcza, jeśli ktoś szukał sandboksowego MMORPG-a. Problemem okazał się nasz wydawca, Trion Worlds i nie chodzi tutaj nawet o kilkudniowe problemy z logowaniem na serwer (legendarne kolejki, trwające kilkanaście godzin), ale o całokształt.

Niemniej wracamy do sedna – ArcheAge jest już z nami od czterech lat. W tym czasie produkcja otrzymała sporo aktualizacji, a niedawno byliśmy świadkami łączenia serwerów oraz próby stworzenia progresywnych światów.

W ramach świętowania, od wczoraj możecie brać udział w kilku wydarzeniach. Przykładowo fani PvP mogą walczyć 3 na 3 za pomocą pistoletów na wodę i zgarniać przydatne nagrody. Poza tym każdy będzie mógł wykorzystać trzy razy dziennie Tiny Treasure Taffy, aby zwiększyć swoją szansę na drop (nawet o 80%!).

Ponadto, każdego dnia w sklepiku gry będziecie mogli otrzymać za darmo jedną miksturkę Free Labor potion na konto, która da Wam 500 punktów labor. Warto przy tym nadmienić, że z eliksiru należy skorzystać w ciągu 24 godzin od jego odebrania, więc nie próbujcie odkładać ich na później. Zwłaszcza, że następnego dnia czeka na Was kolejna porcja darmowego labor.

Większość wydarzeń trwa do 27 września, przy czym jeden event odbędzie się całkowicie w październiku. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube