Czwarty sezon w For Honor to „Porządek i Spustoszenie”

For honor season 4 4

Czwarty sezon For Honor, zatytułowany „Porządek i Spustoszenie”, pojawi się jednocześnie na wszystkich dostępnych platformach już 14 listopada. Aktualizacja zawierać będzie bezpłatną zawartość do For Honor, w tym zupełnie nowy tryb Tribute 4 na 4, dwóch dodatkowych bohaterów, dwie mapy oraz nowe elementy personalizacji i ulepszenia rozgrywki. W oczekiwaniu na premierę sezonu czwartego, For Honor dostępne będzie bezpłatnie w ramach darmowego weekendu od 9 do 12 listopada, jednocześnie na wszystkich platformach. Odblokowana na ten czas zostanie cała zawartość For Honor, aż do sezonu trzeciego.

Tribute to zupełnie nowy sposób na grę, w którym współpraca w ramach drużyny i komunikacja są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W tym trybie gracze będą musieli zaliczać cele i walczyć o kontrolę nad trzema „ofiarami”, rozrzuconymi po mapie. Każdą „ofiarę” trzeba będzie przynieść do świątyni drużyny, aby osiągnąć zwycięstwo. Po przedstawieniu „ofiary”, świątynia przydzieli drużynie unikatową premię, przez co gracze będą musieli dokonywać strategicznych wyborów, jeśli chodzi o miejsce składania „ofiar”. Oprócz tego, rozgrywka w trybie rywalizacji w późniejszej części sezonu zostanie rozszerzona o tryb Dominion Ranked – pozwoli on graczom tworzyć drużyny ze znajomymi i rywalizować o chwałę online oraz nagrody w grze.

Jak już wspominałem, pojawią się dwie mapy – Market Town i The Gauntlet. Do tego dzięki dwóm nowym wojownikom, każda frakcja będzie mogła się teraz poszczycić pełną obsadą sześciu niepowtarzalnych bohaterów. Tym razem otrzymamy Aramushe (hybryda samuraja) oraz Shamana (zabójca wikingów). Ci pierwsi zostali wyposażeni w dwie katany, drudzy z kolei władając toporem oraz sztyletem.

Tak jak w poprzednich sezonach, nowi bohaterowie będą dostępni bezpłatnie, od 14 listopada, dla posiadaczy przepustki sezonowej. Pozostali gracze będą mogli ich odblokować od 21 listopada za 15 tysięcy sztuk stali. Sezon czwarty wprowadzi również nową broń i elementy personalizacji dla wszystkich bohaterów oraz liczne ulepszenia rozgrywki. Pełną listę zmian znaleźć można pod tym adresem.

Zobacz także

10 komentarzy