Czy Inferna (“Metin3”) jeszcze żyje?

Dodany przez guru około rok temu
8 4373
Czy Inferna (“Metin3”) jeszcze żyje?

Nie tak dawno minęły trzy lata od kiedy szumnie zapowiadana Inferna – nazywana także nieoficjalnym Metinem3 – zadebiutowała na rynku.

No i co?

No i ciągle żyje, ale jest to raczej pusta egzystencja bez pasma sukcesów i bez perspektyw na przyszłość. Co prawda liczba graczy nadal utrzymuje się na stałym poziomie, ale to akurat marne pocieszenie, bo mówimy… o kilkudziesięciu osobach online na serwerze.

Dzienne CCU waha się od 15 do 70 osób. Trudno w tym przypadku mówić o “masowej” zabawie MMO.

Trzeba jednak docenić, że ta garstka producentów pracująca nad Inferną nadal stara się dostarczać nową zawartość. Co kilka tygodni wlatuje tam jakaś aktualizacja – ta ostatnia z 4 stycznia wprowadziła np. enchanting catalyst system, refine catalyst system, możliwość automatycznego podnoszenia złota, nowe sposoby leczenia, balans bossów czy ogólnikowe modyfikacje kosmetyczne.

Doceńmy również fakt, że większość bugów, przez które początkowa wersja Inferny nie nadawała się do grania (problemy z skalowaniem, glitchowanie postaci, brakujące teksty, niepoprawnie działające przedmioty) została już dawno usunięta.

Obecna rozgrywka daje radę, ale – i tutaj wracamy do wykresu liczby graczy – chętnych jak nie było, tak nadal nie ma.

Trudno powiedzieć, ile czasu Inferna będzie w stanie to ciągnąć? Kilka miesięcy? Rok? Dwa lata?

Zagracie TUTAJ.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube