Czy kupujecie konta Premium w grach F2P?

2018 08 19 122333

Konta Premium w grach Free2Play nikogo już nie dziwią. Praktycznie w każdej liczącej się na rynku „darmówce” (Blade & Soul, RIFT, TERA Online, Aion) istnieje miesięczna nieobowiązkowa subskrypcja, która daje nam sporo ułatwień. 

Baa, w niektórych tytułach F2P (Star Wars: The Old Republic, DC Universe Online, RuneScape, EVE Online) bez takich kont Premium nie mamy co myśleć o poważnej rozgrywce, bo wiele contentu będzie dla nas po prostu zablokowana. 

A jak to jest z wami? Kupujecie czy nie kupujecie Premium w F2P? 

Połowie naszych ankietowanych (50%) zdarzyło się „kilka razy” kupić takie Premium, dzięki któremu przez kilka miesięcy cieszyli się dodatkowymi względami. Nie musieliście tego robić, ale jednak zrobiliście. 

39% ankietowanych NIGDY nie kupiła Premium w darmowej grze MMORPG. To pewnie osoby, które wyznają zasadę, że jak taki tytuł jest za darmo, to nie ma sensu ładować w niego żadnych pieniędzy. Darmowy to darmowy, prawda? 

Tylko 11% z was często lub prawie zawsze kupuje takie subskrypcje. Zakładamy, że są to gracze z MMORPG-ów, które wymieniliśmy powyżej (DCUO, SWTOR, RuneScape itd.). 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. Pytamy o Wiedźmina, LoL-a i Diablo

Zobacz także

18 komentarzy