Czy Phantasy Star Online 2 (PC) będzie miał blokadę? Nie, ale...

Dodany przez guru około 4 lata temu
8 3595
Czy Phantasy Star Online 2 (PC) będzie miał blokadę? Nie, ale...

Poszperałem trochę po internecie i już wiem, na jakich zasadach zagramy w Phantasy Star Online 2. 

(Pecetowa wersja rusza 27 maja!!!)

Oficjalna wersja brzmi tak, że PSO2 będzie dostępny tylko dla Ameryki Północnej, czyli graczy ze Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. 

Nieoficjalnie wiemy jednak, że SEGA nie zamierza utrudniać zabawy osobom z innych części świata. Dlatego Phantasy Star Online 2 nie ma i nie będzie miał blokady regionalnej!

Różne głosy z forum, Reddita, a nawet bezpośrednio od Game Masterów PSO2 twierdzą, że wystarczy zmienić kraj lub region w swoim Windowsie 10, aby bez problemu pobrać Phantasy Star Online 2 z Microsoft Store. 

Inna sprawa jest z zakupami. Jeśli zamierzacie korzystać z mikrotransakcji, to musicie ustawić amerykański adres na koncie, a dodatkowo wyposażyć się w Gift Cardy. 

A czy mamy się martwić o lagi? No właśnie nie. Phantasy Star Online 2 korzysta z technologii Peer-To-Peer, w której liczy się klient gry, a nie serwery. Jeśli zamierzacie się bawić z Polakami, to wasz ping będzie bardzo niski, choć nawet z Amerykanami nie powinno być tragedii. 

Mam nadzieję, że przedstawione „dowody” przekonają was do wypróbowania tego MMORPG. Pamiętajcie, że pecetowa wersja rusza już w następnym tygodniu.

https://pso2.com/


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube