Dark and Darker może nigdy nie wyjść, więc kupcie sobie… kawę

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
5 2871
Dark and Darker może nigdy nie wyjść, więc kupcie sobie… kawę

Zamieszanie dookoła Dark and Darker trwa i deweloperzy informują, że ich walka z Nexonem jest kontynuowana. W efekcie nie wiadomo, czy ten specyficzny produkt ujrzy kiedyś światło dzienne i zostanie wydany. Ekipa z Ironmace nie zamierza jednak marnować okazji oraz wypełnia ciszę dookoła gry specjalną kolaboracją z firmą Madrinas.

Firma Madrinas to producent kawy i akcesoriów związanych z tym tematem. Dzięki współpracy z nimi możecie nabyć stylizowany na Dark and Darker zestaw. Znaczy, mogliście, bo został praktycznie natychmiastowo wykupiony – pewnie ze względu na specjalny, drewniany kubek, wchodzący w skład pakietu. Ale bez obaw, do dyspozycji jest jeszcze kawa! Całość możecie nabyć w tym miejscu.

Cała sytuacja oczywiście podzieliła fanów. Jedni cieszą się, że mogą wesprzeć studio w tak nietypowy sposób i pośrednio pomóc im w walce z Nexonem. W końcu rzucają w nich pieniędzmi. Drudzy z kolei martwią się właśnie, że Ironmace chce w ten sposób wycisnąć z projektu ostatniego grosza i zniknąć, bo wie, że jest na przegranej pozycji. Mi z kolei jest przykro, bo nie lubię kawy, ale napiłbym się dobrej herbaty. Możecie coś polecić?


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube